Facebook Twitter Instagram YouTube Search Arrow Contract Payment Credit card SMS Other payment

Aj najmenšie gesto pomoci dokáže urobiť obrovskú pozitívnu zmenu pre niekoho, kto sa ocitol v núdzi. Staňte sa FIRMOU S ANJELSKÝM SRDCOM a ukážte deťom bojujúcim s ťažkými diagnózami, že anjeli ešte stále existujú.

Stačí, aby ste využili možnosť darovať 2 % z vašej dane neziskovej organizácii DOBRÝ ANJEL a my vám ako poďakovanie zašleme 5 kusov nálepiek „FIRMA S ANJELSKÝM SRDCOM“. Umiestnite si ich na dvere vašej firmy, firemné autá a iné reprezentatívne plochy a ukážte tak svojim klientom či zamestnancom, že vaša firma má dobré srdce, ktoré pomáha rodinám v núdzi.

Ako na to?

  • zašlite nám na e-mailovú adresu info@dobryanjel.sk sken vášho daňového priznania, kde je uvedené, že ste darovali svoje 2 % (alebo 1%) z dane n.o. DOBRÝ ANJEL spolu s adresou na ktorú máme poďakovanie s samolepkami poslať
  • obratom vám zašleme 5 kusov nálepiek spolu s grafickým vizuálom, ktorý môžete umiestniť aj na svojom firemnom webe.

DOBRÝ ANJEL aj 2% z dane prerozdeľuje rodinám zo systému pomoci do posledného centa. Všetky ďalšie informácie a formuláre pre darovanie nájdete na stránke DARUJTE NÁM VAŠE 2% Z DANE. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom procesu darovania, neváhajte nás kontaktovať.

Ďakujeme vám za váš čas a ochotu pomáhať, pretože aj vďaka vám choré deti neprestanú veriť na anjelov.