Facebook Twitter Instagram YouTube Search Arrow Contract Payment Credit card SMS Other payment

Známi dobrí anjeli

JarmilaHargasova_DobryAnjel

Juraj a Adriana Kemkovci

JEDNA Z NAJKRAJŠÍCH VECÍ

Jedna z najkrajších vecí, ktorú vám môže niekto povedať, je, že ste anjel. Nebolo by skvelé, keby sa aj tu na zemi stal každý niekoho Dobrým anjelom?
JarmilaHargasova_DobryAnjel

Peter Velits

VEĽA DETÍ NEMOŽE ŠPORTOVAŤ

Veľa detí sa športu nemôže venovať práve kvôli boju s ťažkou chorobou. Sme tu na to, aby sme im tento boj pomohli zvládnuť.

Skvelý cyklista Peter Velits je tiež roky Dobrým anjelom. Okrem pravidelnej pomoci sa tentoraz rozhodol venovať do Systému Dobrý anjel aj štátnu odmenu 3000 EUR. Aj túto sumu prerozdelíme rodinám do posledného centu.

JarmilaHargasova_DobryAnjel

Jaro Bekr a Monika Hilmerová

JE TO SAMOZREJMOSŤ

Je to pre mňa samozrejmosť. Prispievať som sa rozhodol aj kvôli tomu, že sa použitie prostriedkov dá skontrolovať. Síce to nevyužívam, ale tá transparentná možnosť tu je. A to mi stačí, aby som vedel, že toto je reálna pomoc reálnym ľuďom.

Jaro Bekr bol jedným z prvých Dobrých anjelov, už v roku 2007! Dnes sú s Monikou Hilmerovou nielen rodičmi dvoch detí ale aj Dobrými anjelmi ďalších detí.

JarmilaHargasova_DobryAnjel

Alena Heribanová

moderátorka

ŠŤASTIE SA DELENÍM ROZMNOŽUJE

Anjeli nám vždy pripomínajú niečo úžasné a vznešené. Tí strážni nad nami držia ochranné krídla, tí veľkorysí venujú anjelskú pomoc. Nadácia DOBRÝ ANJEL ma oslovila, lebo hľadá tých, ktorých zasiahol smutný osud, ako aj tých, ktorí im chcú pomáhať. Vďaka nej každý chorý môže pocítiť, ako si jeho strážny anjel s tým Dobrým anjelom podali krídla… Nadácia DOBRÝ ANJEL dáva každému šancu urobiť niekoho šťastným. Ja verím, že práve šťastie patrí medzi málo vecí na svete, ktoré sa delením rozmnožujú.
JarmilaHargasova_DobryAnjel

Michal Martikán

viacnásobný olympijský víťaz

CHORÉ DETI BY NEMALI ZÁPASIŤ EŠTE AJ S CHUDOBOU.

Ako športovec viem, že zdravie je veľmi dôležité! Ako otec si však najviac uvedomujem hodnotu zdravia detí. Som rád, že môžem vďaka projektu Dobrý anjel už niekoľko rokov pomáhať rodinám s deťmi, ktoré to nemajú kvôli ochoreniu jednoduché. Mali by sme im, pokiaľ čo len trochu môžeme, pomáhať, aby nemuseli bojovať navyše aj s chudobou. Držím im palce, lebo ich víťazstvá sú omnoho cennejšie ako tie moje, športové!
JarmilaHargasova_DobryAnjel

Jarmila Hargašová

moderátorka

AJ MALÁ ČIASTKA JE OBROVSKÁ POMOC

Na Systém DOBRÝ ANJEL som sa spočiatku pozerala ako neveriaci Tomáš. Preto som si do svojej rozhlasovej relácie pozvala pána Andreja Kisku. Presvedčil ma. Svojím životným príbehom, pozitívnou energiou, naozaj nezištnou snahou pomáhať. Už som uverila, že peniaze, ktoré posielam, sa do posledného haliera dostanú k tomu, kto ich naozaj potrebuje. Navyše presne viem, kto je adresátom. Pochopila som, že Dobrému Anjelovi nejde o veľké peniaze. Aj malá čiastka je obrovská pomoc, ak nás bude veľa.
JarmilaHargasova_DobryAnjel

Michal Meško

spolumajiteľ www.martinus.sk

manažér roka 2018

SKLÁŇAM SA PRED MYŠLIENKOU DOBRÉHO ANJELA.

To, čo môže zákerná choroba urobiť, sme si v Martinuse odskúšali na „vlastnej“ koži, keď nás pred pár rokmi rakovina pripravila o jedného z našich otcov a zakladateľov, Mira Santusa. Preto má pre nás pomáhanie s Dobrým Anjelom ešte osobnejší význam. Zároveň som hrdý, že myšlienky pomáhania sa chytili aj naši zákazníci a veľká časť z nich prispieva Anjelskými drobnými pri každej objednávke. Je úžasné vedieť, že vďaka Anjelom môžu mať tisíce smutných príbehov šťastný koniec, ktorý znamená nový začiatok.
JarmilaHargasova_DobryAnjel

Iveta Malachovská

moderátorka

NECH JE DOBRÝCH ANJELOV STÁLE VIAC

Želám si, aby bolo Dobrých anjelov stále viac a aby stihli pomáhať všetkým deťom, ktoré tak statočne bojujú so svojím osudom a aby nestrácali vieru v uzdravenie.
JarmilaHargasova_DobryAnjel

Emília Vášáryová

herečka

KTO RÝCHLO DÁVA, DVAKRÁT DÁVA,

kto dáva pravidelne, dáva ešte viac.
JarmilaHargasova_DobryAnjel

Andrea Cocherová

Orange Slovensko

ROBIA TO ZO SRDCA

Už od chvíle, keď som prvýkrát videla billboard Dobrého anjela, stala som sa jeho fanúšikom. A ešte väčším v momente, keď som zistila, kto za ním stojí. Andrej Kiska a Igor Brossmann sú pre mňa zosobnením úprimného presvedčenia a nesmierneho osobného nasadenia. Myslím, že ľuďom s nimi stačí byť jednu jedinú minútu, aby sa presvedčili, že to, čo robia, robia zo srdca. A to je v prípade filantropických aktivít to najdôležitejšie. To je to, čo im pomáha stať sa skutočne zmysluplnými a zároveň dôveryhodnými. Takým pre mňa osobne Systém DOBRÝ ANJEL jednoznačne je, a preto vždy bez akýchkoľvek pochybností záujemcom odporúčam, aby sa do neho zapojili. Zároveň verím, že Dobrých anjelov bude na Slovensku stále viac.
JarmilaHargasova_DobryAnjel

Kristína Vlková

1.vicemiss Slovensko 2008

SOM ANJEL BEZ KRÍDEL, ALE AJ TAK LIETAM.

Ďakujem Andrejovi Kiskovi za Dobrého anjela.Ďakujem Dobrému anjelovi za to, že som dostala príležitosť byť Dobrým anjelom:-)Ďakujem, že mám to šťastie a patrím k tým, čo môžu pomáhať.Ďakujem vám všetkým, ktorí sa rozhodnete urobiť rovnako.
JarmilaHargasova_DobryAnjel

Radoslav Boháč

veľvyslanec SR v Dánsku

SLOVENSKO JE KRAJINA, KDE ŽIJÚ DOBRÍ ANJELI

Bol som veľvyslancom už v mnohých krajinách sveta, ale s podobným projektom ako DOBRÝ ANJEL som sa ešte nestretol. Aj preto som nadšeným a pravidelným prispievateľom už od prvých dní fungovania Systému DOBRÝ ANJEL. Pre mňa je veľkou výhodou, že aj z Dánska si cez internet môžem kedykoľvek pozrieť, kto a kedy dostáva moje peniaze. S hrdosťou a rád mojim kolegom veľvyslancom z celého sveta rozprávam, že Slovensko je síce malá krajina, ale žijú v nej ľudia s veľkým srdcom. Slovensko je krajina, kde žijú Dobrí anjeli.
JarmilaHargasova_DobryAnjel

Dalajláma

Aj 14. dalajláma sa po stretnutí s Andrejom Kiskom rozhodol byť Dobrým anjelom. Celý honorár za svoju prednášku v Prahe venoval chorým deťom a ich rodičom. A tak sme do posledného centu prerozdelili aj jeho príspevok vo výške 2000 EUR.