Facebook Twitter Instagram YouTube Search Arrow Contract Payment Credit card SMS Other payment

Alex bol veselým a hravým chlapcom. Pri venčení psíka sa šmykol a nešťastne si natiahol sval na lýtku. Keď ani po 2 týždňoch neprestal krívať, jeho mamka tušila, že niečo nie je v poriadku. Na ortopédií povedali, že je to natiahnutý sval, ktorý sa bude liečiť 6 týždňov. Lekár ich poslal na röntgen, kde jej povedali, čo nechce počuť nikto – nádor. Začal kolobeh vyšetrení, na ktoré Alex žiaľ musel niekoľko týždňov čakať. Počas týchto týždňov sa mu lýtko zväčšilo skoro na dvojnásobok obvodu. Prvotný odber ukázal, že nádor je nezhubný, druhý potvrdil to najhoršie – zhubný nádor.

“Som na neho sama a konečne sa nám ako tak utriasli financie po korone. Otvorila som si v našej obci malý kozmetický salón, tešila som sa, že konečne nebudem žiť z výplaty do výplaty a prišlo toto,” hovorí pani Helena, Alexova mama.

Kvôli ochoreniu svojho syna musí byť pani Helena dlhodobo práceneschopná. Pravidelné cestovanie z východného Slovenska do Bratislavy a liečba rakoviny veľmi zaťažujú rodinný rozpočet. Pozrite si rozhovor, v ktorom pani Helena spolu s Alexom hovorili o pomoci Dobrých anjelov v Ranných Novinách na TV JOJ.