Facebook Twitter Instagram YouTube Search Arrow Contract Payment Credit card SMS Other payment

Srdečne Vás pozývame na dva anjelské behy

Organizátori:

ZEBRA – reklamná a eventová agentúra,

Dobrý anjel n.o.,

Change for life o.z.

Prídite absolvovať symbolicky neľahkú cestu zo štartu do cieľa, ktorú absolvujú aj mnohé rodiny počas liečby. Zažite s nami anjelský večer.

Dĺžka trate: 5 km a 10 km

Na podujatie je potrebné si priniesť vlastné čelové svetlá, s ktorými si budú bežci počas behu svietiť. Podujatie je kompletne zabezpečené technickým vybavením od občerstvovacích stánkov po svetelnú a hudobnú techniku a meracím systémom času prostredníctvom čipov.

Štartovné, ktoré pomôže

Štartovné je 8 EUR (registrácia vopred) a 11 EUR (registrácia na mieste) Polovica štartovného poputuje po podujatí priamo rodinám z Dobrého anjela.

Turčianske Teplice

24.08.2018 štart spred Mestského úradu / Partizánska 413/1, registrácia možná aj na mieste podujatia od 18:00 do 19:30hod. / štart na trase 10km o 20:00hod., štart na trase 5 km o 20:05hod. Terén na trase:
asfalt/tráva

Martin

21.09.2019 štart spod Gymnázia Viliama Pauliniho – Tótha / Malá hora 3, registrácia možná aj na mieste podujatia od 17:30 do 19:00hod., štart na trase 10km o 19:30hod. štart na trase 5km o 19:35hod. /
Terén na trase: asfalt/štrk/tráva

Čakajú vás pekné anjelské ceny.

ĎAKUJEME PARTNEROM:


Chcete už dnes niečo anjelsko-bežecké?

Bežecké tričko ATEX – 22 EUR

Pre veľký záujem prinášame spolu so značkou ATEX, ktorá už 25 rokov vyrába špičkové športové oblečenie, pre bežcov anjelské bežecké tričko vysokej kvality za výhodnú cenu. ATEX oblieka aj mnohé reprezentačné tímy. Dnes by sme spoločne chceli obliecť Dobrých anjelov, ktorí nám pomôžu šíriť myšlienku pomoci na športových podujatiach.

Ponožky Anjelky zn. Ponsh – 5,9 EUR

Čelenka ATEX k zakúpeniu priamo na www.atexsport.sk