Facebook Twitter Instagram YouTube Search Arrow Contract Payment Credit card SMS Other payment

Keď je svet v rovnováhe – Golfisti so srdcom

Už piaty rok poslali účastníci turnaja Golfing with heart celý výťažok rodinám z Dobrého anjela. Doteraz mohli rodiny bojujúce so zákernou diagnózou využiť  finančnú pomoc od golfistov vo výške 130 333 EUR! Teraz k nim pribudne z májového turnaja 38 000 EUR! Suma bude, tak ako vždy, prerozdelená do rodín v podobe pravidelných mesačných príspevkov v čase, keď príjem rodiny klesá a náklady na boj s  chorobou stúpajú. Tak pomáhajú zdraví a úspešní tým, ktorí to najviac potrebujú. Ďakujeme!

V sobotu 18. mája 2019 sa v Penati Golf Resorte na ihrisku HERITAGE COURSE konal piaty ročník obľúbeného charitatívneho turnaja GOLFING WITH HEART 2019

Nad turnajom drží každý rok záštitu Ing. Ján Tomáš, člen predsedníctva Nadácie pre potreby detí a mladých ľudí trpiacich rakovinou – GOLFING WITH HEART.

Turnaja sa zúčastnilo 79 hráčov, prevažne členov Penati Golf Clubu. Vyzbieralo sa 18 000 EUR. Na tejto sume sa podieľala aj dražba, ktorá je každý rok atraktívnym obohatením tohoto charitatívneho podujatia. Dražili sa: hokejka a šiltovka zo STANLEY CUPu s podpisom MARIÁNA HOSSU, nástenný obraz od ZDENKY SEBÖK TAJBOŠOVEJ, sklenené srdce od ACHILLEAS GLASS a vynikajúce Bordeaux víno CHATEAU MOUTON ROTSCHILD od PREMIER VIN. Všetky vyzbierané príspevky zdvojnásobuje hlavný partner podujatia –  lichtenštajnská VP BANK. Ten prispel čiastkou 20 000 EUR a tak Dobrému anjelovi tento rok odchádza krásnych 38 000 EUR.


Zľava: Radomír Holečka – športový riaditeľ Penati Golf Resort
Ján Tomáš – zástupca nadácie Golfing with Heart (Slovensko)
Regina Preloschnik – zástupca organizácie Golfen mit Herz (Rakúsko)
Igor Chochol – Prezident Penati Golf Resort

V pozvánke na GWH 2019 sme uviedli: „Máj je lásky čas a láska sa dá prejaviť rôznymi spôsobmi.  Aj spolupatričnosťou k tým, ktorým osud nerozdáva dobré karty a siaha na to najcennejšie – na ich zdravie.“ Vďaka golfistom s veľkým srdcom sa podarilo naplniť spoločný cieľ aj tento rok.  A nechýbala pri tom dobrá nálada a dobrý golf. Zo srdca Ďakujeme všetkým „dobrým anjelom“ – priamym účastníkom turnaja ako aj sponzorom podujatia, predovšetkým spoločnostiam: NAY, REAKTOR TEST, LTO TRADE, STRABAG, KOOPERATÍVA, DYNAMIC RELATIONS, NAD-RESS, FIT&CO, MEDCORP, GRS, PROTRON, STAVFLEX, ANASOFT, REMPO, ARCGEO, GOLF CENTRUM, KOMERČNÍ BANKA, ALTRIVIO a samozrejme hlavnému partnerovi podujatia VP BANK.

Už dnes sa tešíme na 6. ročník charitatívneho turnaja – GOLFING WITH HEART 2020.