Facebook Twitter Instagram YouTube Search Arrow Contract Payment Credit card SMS Other payment
Už pol roka samé v nemocnici

u003cspan style=u0022font-weight: 400u0022u003eErika má len jeden rok a veľkú časť svojho života už strávila v nemocnici kvôli rakovine. Jej mladá mamička sa o ňu stará s veľkou láskou a trpezlivosťou. Veľmi ťažko prežívajú odlúčenie od rodiny.u003c/spanu003e

u0022Erikin otecko nás konečne môže navštíviť aj vďaka pomoci Dobrých anjelov. Bude to pre nás veľké povzbudenie.u0022
Erikina mama
Čítať viac
Pomoc pre Miška

Keď mal Miško dva a pol roka, objavili mu zhubný nádor nadobličiek. Predtým veselý živý chlapec sa začal celkom strácať pred očami. Teraz podstupuje náročnú liečbu a v nemocnici sú častejšie než doma. Pravidelné cesty k lekárom, strava a dôležité vitamíny stoja nemalé výdavky.

u0022Túto životnú skúšku nám každý mesiac pomáhajú zvládnuť Dobrí anjeli.u0022
pani Petra, mama
Čítať viac
Emkin boj s leukémiou

Emke diagnostikovali minulý rok leukémiu. Od toho momentu sa životná rutina zmenila na pravidelné cesty do nemocnice a neustále obavy. Pani Ivana s manželom ostali doma, aby sa mohli starať o Emku a jej mladšiu sestričku.

u0022Emka potrebuje výživové doplnky, vitamíny a potraviny, ktoré jej pomôžu ľahšie zvládnuť náročnú liečbu. To všetko by bez Dobrých anjelov nebolo možné.“
pani Ivana, mama
Čítať viac
Chcem pomôcť

Ďakujeme, že pomáhate.

Za malu chvíľu budete presmerovaný na platobnú bránu, kde zadate vaše platobné údaje.

Ďakujeme, že pomáhate.

Za malu chvíľu budete presmerovaný na platobné údaje.

Ďakujeme, že pomáhate.

Za malu chiľu budete presmerovaný na andeláka

Milý Dobrý Anjel, pri zadávaní platby kartou ste zvolili prispievanie na viac ako len jeden mesiac. To znamená, že Vám každý mesiac prostredníctvom platobnej karty bude z bankového účtu odpočítaná zvolená suma, po dobu ktorú ste si zvolili. * Pre dokončenie prosím súhlaste.