Facebook Twitter Instagram YouTube Search Arrow Contract Payment Credit card SMS Other payment

Veľa mladých rodín plánovalo svoje životy úplne inak, kým jedného člena nezasiahla skleróza multiplex a všetko v domácnosti nezastavila. Teraz sa v dôsledku ochorenia niektoré rodiny ocitli na pokraji chudoby a potrebujú našu pomoc. Preto sme sa rozhodli vziať ich pod svoje krídla.

Trvalým príkazom

Nová registrácia

Zrušenie prispievania

Platba kartou

Karta dobrý anjel

Cez SMS

Pravidelné mesačné prispievanie môžete kedykoľvek ukončiť  zaslaním SMS s textom Anjel D na  číslo 840.

V prípade predplatenej karty sa prispievanie automaticky ukončí v prípade, že si kredit nenavýšite dlhšie ako 6 mesiacov po sebe.

Najneskôr do jedného mesiaca Vám operátor zašle formou SMS Anjelské osobné číslo spolu s heslom, ktoré Vám následne umožní prístup na Váš Osobný účet Dobrého anjela na www.dobryanjel.sk, na ktorom si môžete kontrolovať komu ste pomohli.

Samotný účet môže byť v niektorých prípadoch prístupný až do dvoch mesiacov od Vašej registrácie. Váš príspevok nám mobilný operátor zašle vždy nasledujúci mesiac po obdržaní platby za mobilné služby. Na darcovské SMS správy sa nevzťahuje DPH. Príspevky od zákazníkov Orange prijaté do mája 2010 sú evidované na spoločnom účte Orange Dobrých anjelov. V prípade otázok a problémov s prihlasovaním či informácií týkajúcich sa vášho Anjelského osobného účtu nás neváhajte kontaktovať.

Jednorázový príkaz

Poštovým poukazom

Zo zahraničia

Z Českej republiky

VIAMO

Príspevok cez bankomaty VÚB

Sporenie Dobrý Anjel k VÚB kontu

Vaše anjelské osobné číslo a heslo dostanete od nás k bežnému účtu, ak budete využívať službu FLEXISPORENIE DOBRÝ ANJEL, alebo ak máte debetnú platobnú kartu Maestro DOBRÝ ANJEL.
Na www.dobryanjel.sk si na Vašom Osobnom účte Dobrého anjela môžete kontrolovať, aká je aktuálna výška Vašich príspevkov. Tiež tam budete vidieť mená, adresy a príbehy ľudí, ktorým sú Vaše príspevky doručované každý mesiac do posledného haliera.

Virtuálna mena

Sipo

Aby sme Vam mohli zaslať potvrdenie o udelení súhlasu, napíšte nám, prosím, Váš email

Výška pravidelného mesačného príspevku *
EUR

Aby sme Vam mohli zaslať potvrdenie o udelení súhlasu, napíšte nám, prosím, Váš email

Evidenčné číslo SIPO *

 Mám už evidenčné číslo SIPO

Zadajte evidenčné číslo SIPO *

 Nemám ešte evidenčné číslo SIPO, chcem ho prideliť