Facebook Twitter Instagram YouTube Search Arrow Contract Payment Credit card SMS Other payment

Ďakujeme!
Stali ste sa Dobrým anjelom.


Teraz už stačí, aby ste si vo svojej banke nastavili trvalý príkaz na sumu, ktorou chcete mesačne prispievať.


Nasledujúce údaje, spolu s prihlasovacími údajmi pre kontrolu príspevkov sme Vám odoslali aj na vami uvedený e-mail.

Vaše platobné údaje

Pomoc pre Miška

Keď mal Miško dva a pol roka, objavili mu zhubný nádor nadobličiek. Predtým veselý živý chlapec sa začal celkom strácať pred očami. Teraz podstupuje náročnú liečbu a v nemocnici sú častejšie než doma. Pravidelné cesty k lekárom, strava a dôležité vitamíny stoja nemalé výdavky.

"Túto životnú skúšku nám každý mesiac pomáhajú zvládnuť Dobrí anjeli."
pani Petra, mama
Čítať viac
Nádej pre jeho rodinu

Po smrti manželky ostal na výchovu svojich dvoch detí sám. Po tak ťažkej životnej skúške prišla ešte ďalšia rana, keď pánovi Danielovi objavili zhubný nádor. Následkom choroby bol dlhodobo práceneschopný a rodina sa ocitla v hmotnej a finančnej tiesni.

"Ďakujem všetkým Dobrým anjelom, ktorí nám ju pomáhajú zvládnuť. Nesmierne si vážim Vašu ochotu, šľachetnosť a nezištnosť. Ďakujem za seba i moje deti.“
pán Daniel, onkologický pacient
Čítať viac
Emkin boj s leukémiou

Emke diagnostikovali minulý rok leukémiu. Od toho momentu sa životná rutina zmenila na pravidelné cesty do nemocnice a neustále obavy. Pani Ivana s manželom ostali doma, aby sa mohli starať o Emku a jej mladšiu sestričku.

"Emka potrebuje výživové doplnky, vitamíny a potraviny, ktoré jej pomôžu ľahšie zvládnuť náročnú liečbu. To všetko by bez Dobrých anjelov nebolo možné.“
pani Ivana, mama
Čítať viac
Chcem pomôcť