Facebook Twitter Instagram YouTube Search Arrow Contract Payment Credit card SMS Other payment

Partnerský Prísľub je prosba a pozvanie pre úspešných ľudí a firmy spolupodielať sa na financovaní prevádzky Dobrého Anjela.
Pred siedmymi rokmi venoval Andrej Kiska, spoluzakladateľ Dobrého Anjela, 1 milión eur zo svojich súkromných zdrojov na jeho prevádzku. Vďaka tomu môžu byť všetky príspevky od darcov do posledného centu prerozdelené medzi trpiace rodiny. Aby sme v striktnej zásade rozdelenia 100% darcovských peňazí mohli pokračovať, hľadáme partnerov, s ktorými by sme spoločne zabezpečili stabilnú činnosť Dobrého Anjela na ďalšie roky.
Našli sme podporu u niekoľkých úspešných ľudí, ale budeme nesmierne vďační ak sa Partnerom Systému DOBRÝ ANJEL stanete aj Vy, alebo Vaša Firma a spolu dokážeme i naďalej efektívne a transparentne pomáhať.
PRIHLÁŠKA ZA PARTNERA DOBRÉHO ANJELA

Meno a priezvisko prosím vypĺňate, ak sa chcete stať partnerom ako súkromná osoba,
resp. ak chcete byť kontaktnou osobou vo firme:
Názov firmy a IČO prosím vypĺňate, ak sa chcete stať partnerom ako firma:
Prosím vyplnťe kontaktné údaje:

Prajem si stať sa Partnerom Dobrého Anjela a dlhodobo pomáhať financovať jeho činnosť a prevádzku pravidelným mesačným príspevkom:

Mesačný Partnerský príspevok Vďaka tejto sume sa vyzbiera a prerozdelí
mesačne ročne
 eur

Partner Dobrého anjela má právo Partnerský prísľub kedykoľvek odvolať. Dobrý anjel má právo odmietnuť ponuku na Partnerstvo. Zoznam firemných Partnerov bude zverejnený v Knihe partnerov Dobrého anjela na www.dobryanjel.sk.
Samozrejme, ak by ste si želali zostat v anonymite, budeme vaše rozhodnutie rešpektovat.

Všetci Partneri Dobrého anjela budú pravidelne informovaní o činnosti a hospodárení Dobrého anjela.
 

Ďakujeme