Facebook Twitter Instagram YouTube Search Arrow Contract Payment Credit card SMS Other payment

modlitbička

Ďakujeme reklamnej agentúre Vaculik Advertising za realizáciu kampane a spotu.
Ďakujeme aj všetkých dobrým ľuďom a partnerom, ktorí tiež pomohli spotu uvidieť svetlo sveta a dostať ho medzi ľudí.

Fotografie a príbeh natáčania nájdete pod videom.

Ninka má drzé kučery chytené čelenkou. Kedysi mala vlásky rovné. Po poslednej várke chemoterapie sa jej vrátili ako po trvalej. Pamätáme si, keď nám zavolala, že už nebude holohlavá, že jej to zase raší na hlave. To ešte netušila, že z nej bude „kučierka“. Na natáčanie prišla presne.

Ninka

Ninku naučila choroba skromnosti. Mala na výber niekoľko krásnych pyžamiek. Doniesla si z domu svoju nočnú košieľku a rozhodla sa točiť v nej. Veď boli chvíle, keď sa tešili s mamkou a malým bráškom, že majú vôbec na chlieb. Choroba ich finančne takmer zruinovala.
Ninka

Ninku naučila choroba nebáť sa. Keď na ňu nabehlo režisérske duo, maskérky, osvetľovači a kameramani, povedala usmiata mamke: „OK, mami, môžeš ísť.“ Veď nebola na onkológii ale v štúdiu. Tam sa báť nemusela.
Ninka

Ninku naučila choroba trpezlivosti. 5 rokov boja s rakovinou. Chemoterapie, infekcie, viac krát otrava krvi, transplantácia kostnej drene… Takže opakovať donekonečna tri veršíky zvládala s úsmevom.

Ninka si natáčanie užívala. Ona si vie užívať každú chvíľu, keď ju nič nebolí. A bolesti už bolo dosť. Má skvelé výsledky a rakovinu už druhý krát porazila. A snáď ani jej mamku už nebude bolieť to, že odkedy kvôli Ninkinej chorobe nepracuje, nemá deťom ani na jogurt. Veď jej pomáhajú Dobrí anjeli.
NinkaNinkaNinka

NinkaNinkaNinka

NinkaNinkaNinka

NinkaNinkaNinka

NinkaNinka

DOBRÍ ANJELI pomáhajú Ninke a tisícom detí už 5 rokov.
Ďalšie deti však na svojich anjelov ešte len čakajú.