Facebook Twitter Instagram YouTube Search Arrow Contract Payment Credit card SMS Other payment

Miro ťažko pracuje na družstve, potom zbehne domov ku lesu, aby sa staral o tri ženy, ktoré miluje. Neustále ich aj musí prevážať do  nemocníc. Z rodiny ide súdržnosť a pohoda. Žijú skromne. Najradšej spomínajú na jedinú spoločnú dovolenku – v Prahe. Keď išli na Veroniknu operáciu mozgu. Jej mamke amputovali nohu, je onkologickou pacientkou. Veľmi by sme im chceli situáciu uľahčiť ešte o čosi viac – aby si mohli dať dokopy auto,ktoré tak veľa cestuje za vyšetreniami a trochu zabezpečiť aj psychickú pohodu.
Celý príbeh si môžete prečítať TU.
Veronika je talentovaná a miluje umenie. Jej zdravotné limity a problémy v rodine jej neumožnia  študovať na vysokej škole.
veronka2
EDIT PO UKONČENÍ VÝZVY: Na výzvu sme pre veľký záujem zverejnili na požiadanie aj variabilný symbol a tak celková suma, ktorá sa rodine vyzbierala a bola do posledného centu preposlaná je 3050 EUR. Platby, ktoré išli prevodom a nie cez platobnú bránu používanú pre výzvu, nie sú uvedené vo verejnom zozname, sú však uvedené na anjelskom účte, ku ktorému majú darcovia prístup na základe anjelského čísla  a hesla. ĎAKUJEME!