Facebook Twitter Instagram YouTube Search Arrow Contract Payment Credit card SMS Other payment

ANJELSKÁ HOKEJOVÁ MASKA


Navrhni hokejovú masku pre brankára Júliusa Hudáčeka!

Slovenský hokejista Julo Hudáček myslí často počas hokejových momentov aj na tých, ktorí tiež zápasia o svoje víťazstvo – na choré deti a ich rodičov. Preto by mal rád na svojich domácich retro zápasoch KHL v Moskve 22.12. proti AK Bars Kazaň a 23.12. proti Vityazu Podoľsk na hlave masku, ktorá upriami na takýchto hrdinov pozornosť.
A ktorú navrhneš možno práve ty – jeden z týchto hrdinov a hrdiniek z Dobrého anjela.

Julo masku na konci sezóny vydraží v prospech pacientov z Dobrého anjela a tak aj pomôžeš. Víťazný motív odmení aj svojim podpísaným dresom.

Julo ti všetko vysvetlí:

Takže už viete viac:-) Presné podmienky sú uvedené dole. Maska musí obsahovať 3 prvky:

1. Spartak Moskva, 2. Olympiáda 1980, 3. Anjelské krídla

Všetko nájde google:-) kreativite sa medze nekladú. Pomôcka, ktorú môžete ale nemusíte použiť:

ŠABLÓNA PRE TVORBU MASKY

Ako maska vznikne?

Masku podľa víťazného motívu vyrobí Peter Wolf, ktorý sa profesionálne venuje striekaniu brankárskych masiek a podpísal sa pod mnohé skvelé výtvory.

TU si môžete pozrieť tvorbu Petra Wolfa a inšpirovať sa. Sú tam aj „Hudyho“ staršie masky.

Podmienky súťaže

Do súťaže sa môže zapojiť detský pacient z Dobrého anjela alebo dieťa onkologicky chorého rodiča z Dobrého anjela. Stačí, ak v termíne od 2.11. do 15.11. pošle na email hokejovamaska@dobryanjel.sk návrh masky pre Jula podľa šablóny. Stačí odfotiť alebo zoscanovať papierový obrázok. Nezabudnite uviesť – meno autora, vek, mesto, meno pacienta v rodine, aby sme vás našli v Systéme. Ak priložíte aj foto, ako ste ju kreslili, veľmi to nás aj Jula to poteší.

Návrh musí obsahovať 1. motív Spartaka Moskva, kde Julo hrá 2. motív olympiády 1980 3. anjelské krídla

17.11. Julo vyberie víťazný motív, zašle autorovi dres a potom budeme sledovať ako Peter masku tvorí a ako v nej Julo pred Vianocami chytá:-) Dražba pre Dobrého anjela bude v lete, po sezóne.

AKTUÁLNA JULOVA MASKA: