Facebook Twitter Instagram YouTube Search Arrow Contract Payment Credit card SMS Other payment

Pomáhajte rodinám v boji s ťažkou chorobou, aby sa na svet nemuseli dívať len

cez okno

Žltý vzdušný balón s textom Pozrite si naše video

Staňte sa dobrým anjelom a zmeňte ich pohľad na svet.

Nazrite do okien a spoznajte ich príbehy:

Staňte sa dobrým anjelom

Spoločne pomáhame každý mesiac trom tisícom rodín s deťmi, ktoré bojujú so zákernou chorobou.

Po registrácii získate údaje pre platbu aj všetky údaje pre prihlásenie do Vášho účtu Dobrého anjela, na ktorom presne uvidíte, komu každý mesiac pomáhate. Výška mesačného príspevku a doba prispievania je ľubovoľná. Každé euro pomôže. ĎAKUJEME.

Trvalým príkazom

Platba kartou

Cez SMS

Pravidelné mesačné prispievanie môžete kedykoľvek ukončiť  zaslaním SMS s textom Anjel D na  číslo 840.

V prípade predplatenej karty sa prispievanie automaticky ukončí v prípade, že si kredit nenavýšite dlhšie ako 6 mesiacov po sebe.

Najneskôr do jedného mesiaca Vám operátor zašle formou SMS Anjelské osobné číslo spolu s heslom, ktoré Vám následne umožní prístup na Váš Osobný účet Dobrého anjela na www.dobryanjel.sk, na ktorom si môžete kontrolovať komu ste pomohli.

Samotný účet môže byť v niektorých prípadoch prístupný až do dvoch mesiacov od Vašej registrácie. Váš príspevok nám mobilný operátor zašle vždy nasledujúci mesiac po obdržaní platby za mobilné služby. Na darcovské SMS správy sa nevzťahuje DPH. Príspevky od zákazníkov Orange prijaté do mája 2010 sú evidované na spoločnom účte Orange Dobrých anjelov. V prípade otázok a problémov s prihlasovaním či informácií týkajúcich sa vášho Anjelského osobného účtu nás neváhajte kontaktovať.

Jednorázový príkaz

Poštovým poukazom

Zo zahraničia

Z Českej republiky

VIAMO

Virtuálna mena

Sipo

Aby sme Vam mohli zaslať potvrdenie o udelení súhlasu, napíšte nám, prosím, Váš email

Výška pravidelného mesačného príspevku *
EUR

Aby sme Vam mohli zaslať potvrdenie o udelení súhlasu, napíšte nám, prosím, Váš email

Evidenčné číslo SIPO *

 Mám už evidenčné číslo SIPO

Zadajte evidenčné číslo SIPO *

 Nemám ešte evidenčné číslo SIPO, chcem ho prideliť

Volám sa Sebastián a toto je môj svet za oknom

Mám osem rokov a moja svalová dystrofia má tu najťažšiu formu – Duchenne. Mamka povedala, že urobí čokoľvek, aby mi pomohla. A tak možno budeme z Košíc každý týždeň cestovať za liečbou do Brna.

Sme veľmi vďační za pomoc Dobrých anjelov. Najviac sa dívame asi cez okno čakární lekárskych ambulancií. Dookola z ordinácie do ordinácie už roky.

Volám sa Janko a toto je môj svet za oknom

Najprv som sa ponáhľal na svet, aby som potom strávil mesiace za oknom nemocnice – už ako malé bábo. Vlastne celý štrnásťročný život sa väčšinou dívam cez okno. Som na vozíku, chodiť neviem a vozíkom svet nepraje. Obrubníky, schody, ...

Ale predsa len – ak sa dá, vyrazíme s rodičmi a bratom na výlet. Najradšej mám múzeá a históriu. Aj malé výlety niečo stoja. Moja mamka je mojou opatrovateľkou. Som rád, že je so mnou, hoci v práci by zarobila oveľa viac.

Volám sa Natálka a toto je môj svet za oknom

Najviac mi je ľúto mamky. Tak sa tešila, až raz bude mať rodinu, a teraz má toľko starostí. Môj najstarší brat Marek má svalovú atrofiu (SMA). Aj ja mám svalovú atrofiu. Marek nechodí a jeho stav sa zhoršuje. Bohužiaľ to čaká aj mňa.

Dobrí anjeli nám obom veľmi pomáhajú. A tým pomáhajú aj našim ďalším dvom súrodencom. Moja dvojička Lenka je našťastie zdravá. Každý rok sme s Marekom aj v nemocnici. Najradšej by sme sa rozbehli po tráve. Ale to sa nedá. Tak sa aspoň tešíme z maličkostí.

Volám sa Lujza a toto je môj svet za oknom

Už rok sa dívam na svet cez okno. S maminkou často z okna onkológie alebo sme zavreté doma a je tam s nami aj malý braček. Veľmi by som chcela behať po vonku. Ale aj keby som nemala už vôbec leukémiu, tak by som ešte veľmi nevládala.

Raz mi tak oslabli svaly, že som sa nedokázala ani pohnúť. Musím rehabilitovať, popritom beriem chemoterapiu a nedávno som si zlomila rúčku, kosti mám slabé. Ale teším sa, až sa všetko zmení a ja sa budem o rok pozerať cez okno mojej prváckej triedy.

Volám sa Helena a toto je môj svet za oknom

Keď dcéra vyrástla na slečnu, myslela som si, že začneme spolu chodiť po výletoch a celkovo sa v živote trochu posuniem k zážitkom. Tým von, za oknom. Ale opak je pravdou. Pred rokom mi diagnostikovali rakovinu prsníka. Dcéra mala 15 rokov, starám sa o ňu sama.

A zrazu sa musela ona starať o mňa. Rýchlo dospela, pomáhame si a vážime každý spoločný deň. Práve nastúpila na strednú školu. Mala som malé pohostinstvo, dnes sa oň stará kamarátka a ja dúfam, že sa tam čoskoro vrátim. Bez Dobrých anjelov by sme to nezvládli.

Volám sa Erik a toto je môj svet za oknom

Mal by som v tomto školskom roku maturovať (na nadstavbovom štúdiu). Pred prázdninami som ochorel a liečim sa na onkológii v Košiciach. Popritom sa snažím chodiť do školy. Žijeme s mamkou sami, otec sa o mňa nezaujíma. Ale mal som super život, veľa zážitkov.

S chorobou sa zo mňa život začal vytrácať, schudol som, ale postupne sa dávam dokopy. A keď mi je dobre, tak najradšej „vypadnem“ s mamou niekam z domu. Je mojou veľkou oporou. A práve prišla o prácu. Bude to ťažké, ale zvládneme to s pomocou Dobrých anjelov.