Facebook Twitter Instagram YouTube Search Arrow Contract Payment Credit card SMS Other payment

MÁ TO ZMYSEL !

AKO BOLO NA NATÁČANÍ

AKO TO NAOZAJ BOLO

Samko Dostal leukémiu ako trojročný. V roku 2009. Druhýkrát sa vrátila v júni 2013. Podstúpil náročnú transplantáciu kostnej drene. Mladá rodina 4 roky trpela strachom a odlúčením. S chorobou samozrejme prišli aj finančné problémy. Mamka doteraz nemohla nastúpiť do práce, trávila mesiace v nemocnici. Ocko robil, čo mohol, staral sa sám o druhého syna Adamka a pritom ťahal jednu šichtu za druhou. Dlhodobé odlúčenie chcelo aspoň občasné návštevy v nemocnici na opačnom konci republiky. Náklady na benzín, vitamíny a liečbu by rodinu takmer zruinovali. Ale Dobrí anjeli stáli pri nich. Pomáhali každý mesiac sumou okolo 120 EUR. Zo Samka je dnes zdravý chlapec, ktorý sa pomaly integruje do školy.
Peťkina mama bola tehotná, keď sa Peťke objavil v oku nádor. Triapolročné dievčatko si prešlo chemoterapiou aj operáciami. Bola veľmi utrápená ale aj odvážna. Po takmer dvoch rokoch, keď už vyzeralo všetko v poriadku, sa choroba vrátila. Zúfalstvo z ochorenia dcéry pretkané finančnými problémami, ktoré choroba spôsobila mamke samoživiteľke, im dalo riadne zabrať. Veď z čoho hradiť cestovné a aspoň drobnosť po bolestivom zákroku? Dobrí anjeli po celý čas pomáhali. A tak sa dnes tešíme, že sa Peťka vrátila do školy a mamka do práce.
Lucka mala nastúpiť 2.septembra do škôlky ale cez prázdniny jej choroba skrížila plány. Nádorové ochorenie pečene prinieslo so sebou veľmi náročnú liečbu, niekoľko zložitých operácií. Za dva roky minuli všetko. Pravidelné cestovanie z Oravy do Bratislavy nestalo len benzín, ale zničilo aj auto. Na rad prišlo časté niekoľkohodinové trmácanie sa sanitkou. Telo zničené chemoterapiou potrebuje zdravé potraviny a mnoho výživových doplnkov. Duša možno nejakú radôstku. Všetko stojí peniaze. Ale odkiaľ na to vziať? Aby sa Lucka s mamkou vrátili naspäť do normálneho života a na nemocnicu pozerali už len zdiaľky, veľmi potrebujú aj Vašu pomoc.
FB Share

STAŇTE SA AJ VY DOBRÝM ANJELOM

a pomáhajte každý mesiac Lucke a tisícom ďalších detí, ktoré zákerná choroba dostala do finančnej tiesne. Stačí ak zadáte email a heslo, ktorým sa budete prihlasovať do Vášho účtu Dobrého anjela, na ktorom uvidíte, komu každý mesiac pomáhate. Po registrácii získate všetky údaje potrebné pre zriadenie trvalého príkazu. Najobľúbenejší príspevok je 7 EUR, ale je to na Vás. Ďakujeme.

Alebo sa staňte Dobrým anjelom CEZ SMS.

Viac o DOBROM ANJELOVI