Tento album vznikol ako pocta odvahe malých hrdinov a ako poďakovanie Dobrým ľuďom.

Nedokážeme liečiť, ale dokážeme pomôcť deťom a ich rodičom lepšie zvládnuť boj so zákernou chorobou.
Za osem rokov sme boli svedkami mnohých víťazstiev. Aj toto sú deti, ktorým Dobrí anjeli pomohli poraziť rakovinu.
2010
2014
Alžbetka z Bratislavy porazila zriedkavý druh leukémie. Kedysi sme jej cez blog pomáhali nájsť aj darcu kostnej drene. Nakoniec sa darca našiel v zahraničí a z Ali je dnes už veľká školáčka a z jej mamky Dobrý anjel.
2011
2014
Filipkovi z Bačkova ako dvojročnému diagnostikovali leukémiu. Rodina, ktorá má tri deti, musela všetko podriadiť tejto zložitej situácii. Z Filipka je už veľký fešák a najradšej sa smeje.
2012
2014
Laura zo Žarnovice sa dlhodobo liečila na nádor v brušku. Absolvovala niekoľko zložitých operácií a náročnú liečbu. Rodina neustále cestovala za špecialistami a počas liečby Laure a jej mamke veľmi chýbal aj Laurin starší braček. Dnes sú všetci spolu a veľmi sa tomu tešia.
2010
2014
Lenka a Terezka, Ostrov pri Piešťanoch. Obe sestričky boli onkologické pacientky a absolvovali liečbu nádorov na obličke. Rodina má za sebou veľmi zložité obdobie po psychickej aj finančnej stránke. Podstatné ale je, že so šťastným koncom, pretože obe dievčatká sú zdravé.
2012
2014
Ninku z Kálnice určite poznáte z našich reklamných kampaní. Slečna, ktorej mamka ostala na dve deti dlho sama, dvakrát porazila rakovinu. Dnes ju už našťastie viac zaujíma móda ako nejaké lieky
a spolu s mamkou pomáhajú ďalším deťom.
2011
2014
Dušana z Cífera sa sama starala o tri deti, keď Nikolas náhle onkologicky ochorel. Jej príbeh nájdete aj tu. Niko sa má už dobre a Dušana nám poslala takúto správu: „Z celého srdca Vám ďakujem za všetko čo ste spravili pre moju rodinu. Veľká úcta a vďaka Dobrým anjelom za každé jedno euro. Nakoľko viem, že onkologických pacientov stále pribúda, neobnovila som už žiadosť. Sama sa chcem stať Dobrým Anjelom. Verím že už tento rok.„
2011
2014
O Sabínku z Kežmarku a jej mladšiu sestričku mama nejaví záujem. Starajú sa o nich starí rodičia a pomáha aj ich teta. Sabínka prešla liečbou rakoviny a po krvácaní do CNS došlo k ťažkému poškodeniu pohybového aj rečového aparátu. Milujúci príbuzní Sabínku postupne rehabilitáciami a láskavým prístupom vrátili do bežného života.
2011
2014
Samko z Huncoviec sa štyri roky liečil na onkológii a rodina prešla ťažkou skúškou. Dlhé odlúčenia milujúcich sa rodičov aj súrodencov. Starší brat Adam sa už ako tretiak musel do školy ráno chystať sám, lebo mamka trávila dlhé mesiace v nemocnici a ocko musel byť na šiestu v práci. Veríme, že už je v tejto krásnej rodine všetkému zlému navždy koniec.
2010
2014
Magdalénka zo Zakamenného mala rok, keď jej na mozgu našli nádor. Malé dievčatko a jej rodičia majú za sebou veľmi náročné obdobie, ale dnes sa Magdalénka cíti skvele a teší sa do škôlky.
2011
2014
Lukáško z Ivanky pri Nitre, má za sebou náročnú liečbu zriedkavej myeloidnej leukémie a transplantáciu kostnej drene. Po rokoch liečby a zlepšení situácie rodina sama požiadala
o vyradenie zo systému pomoci a dnes žije pekný život.
2010
2014
Samko, Prešov. V čase Samkovho ochorenia bola jeho mamka na malého pacienta a jeho dvoch súrodencov sama. Toto obdobie bolo finančne aj psychicky najnáročnejšie v jej živote. Samko je dnes vyliečený a zakaždým, keď jeho mamke zavoláme, tak cítime ako sa usmieva. To je tá najkrajšia odmena.
2011
2014
Marek z Vráblov je z dvojčiat a má ešte staršieho brata. Má za sebou ťažkú liečbu leukémie, ktorá obrátila rodine život naruby. Dnes je však Marek už rok po liečbe a teší sa dobrému zdraviu.
2014
2015 ?
Miuška z Košíc si už raz liečbou rakoviny prešla. Nádor ju pripravil o obličku. Choroba sa vrátila a náročná liečba ju čaká opäť. Milujúca mamka pre svoju dcérku urobí všetko. 24-ročná vdova by však neustále cestovanie a náročnú liečbu bez pomoci blízkych a Dobrých anjelov nezvládla.

Pomôžeme spoločne aj Mii vyrásť? Ona a tisíce ďalších detí čakajú aj na vašu pomoc.
Pomôžte aj vy a staňte sa Dobrým anjelom
V mene tisícov detí ďakujeme všetkým Dobrým anjelom, podporovateľom a Partnerom Dobrého anjela.
Veríme, že tých, ktorí budú pomáhať deťom vyrásť bude stále viac a viac. Ďakujeme!